Nyílt napok a Bolyaiban

Tisztelt Szülők, Gondviselők! Tisztelt Érdeklődők! Kedves Diákok!

Iskolánk a jelenlegi vírushelyzetre való tekintettel nem szervez délelőtti óralátogatásokat tartalmazó nyílt napokat. Amennyiben a járványhelyzet javulni fog, az ilyen pályaválasztási napok szervezéséről a honlapon adunk majd hírt. Köszönjük megértésüket!

Ugyanakkor a délutáni iskolalátogatásra november hó folyamán két alkalmat (2021.11. 16. és 30.) biztosítunk az iskolánk iránt érdeklődő gondviselők, illetve tanulók számára. Az egyes alkalmakra legfeljebb 20 regisztrált főt (diák és szülő együttesen) tudunk vendégül látni. A regisztrációs felületet itt lehet elérni 2021. november 11. (csütörtök) reggel 8:00-tól.
Szeretettel várjuk az iskolánk iránt érdeklődő hatodikos és nyolcadikos gyerekeket és szüleiket.

Felhívjuk az érdeklődők figyelmét, hogy 18 éven felüli személy csak védettségi kártyával léphet be az iskola területére!

Iskolavezetés

Ha tetszett, küld tovább:
fb-share-icon
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial