Pedagógusaink

NévTanított tárgyakPozícióOsztályfőnökFogadóóra
Balázsné Kozma Katalinangol nyelvkedd 2.óra
Bálint Nagy Borbálaolasz nyelv
Baloghné Adamik Gabriellaangol, francia, orosz nyelv7.bhétfő 6. óra
Bozsik Tünde Ágnesangol nyelvangol nyelvi munkaközösség vezetőszerda 5. óra
Buzek Szilviaangol nyelv, testnevelés11.chétfő 5. óra
Csengődi Erikamagyar nyelv és irodalomhumán munkaközösség vezetőhétfő 3. óra
Csóli Ritaangol nyelv11.bkedd 3. óra
Dr. Szerediné Botos Gabriellanémet nyelvszerda 3. óra
Éger Gyöngyietika, emberismeret, gazdasági ismeretek10.aszerda 4. óra
Endrédiné Márkus Erikainformatika8.bhétfő 2. óra
Faludy Zsanettmatematika9.ahétfő 4. óra
Farkas Zoltán Zsoltnémagyarkedd 4. óra
Grószné Kis Annamáriabiológia, kémia12.acsütörtök 4. óra
Gyurászikné Auer Noémimatematika, földrajzpéntek 1. óra
Horváth Tamásföldrajz, rajz, művészetekkedd 3. óra
Horváthné Gyovai Melinda Kingamagyar nyelv és irodalomDÖK patronáló tanárhétfő 1. óra
Hotzi Virágbiológia
Jarábik Bélamatematika
Inczeffy Szabolcs Zsombormatematika, fizikaszerda 3. óra
Inczeffyné Vígh Gyöngyi Noémimatematika, fizikareál munkaközösség vezetőszerda 5. óra
Kiss Andrea Tímeaoroszszerda 6. óra
Körmendy Zsuzsanémetmásodnyelvi munkaközösség vezetőhétfő 3. óra
Lehoczki Anikóangol nyelv10.ccsütörtök 3. óra
Mádi Károlytestneveléstestnevelés munkaközösség vezetőhétfő 6. óra
Mádiné Homoki Évatestneveléspéntek 6. óra
Marina Mónikatestneveléshétfő 4. óra
Nagyné Dorogi Csillanémet nyelv9.dhétfő 4. óra
Pelikánné Tóth Nóraangol, olasz nyelvcsütörtök 3. óra
Presenszki-Gál Zsófiamagyar nyelv és irodalomszerda 5. óra
Rózsáné Motkó Editmatematika12.bhétfő 5. óra
Szigeti Mártarajz és vizuális kultúrapéntek 5. óra
Szudorné Pribék Ilonakémiapályaorientáció felelős tanár; osztályfőnöki munkaközösség-vezető10.bszerda 3. óra
Tasnádi Anitatörténelem9.bkedd 5. óra
Ujvári Antóniaangol, olasz nyelv12.chétfő 3. óra
Vinkovics Farkas Kingamatematika, informatika, fizika11.akedd 5. óra
Zsákai Dávidtörténelemszerda 5. óra
Zsótér Gabriellaének