Pedagógusaink

NévTanított tárgyakPozícióOsztályfőnökFogadóóra
Balázsné Kozma Katalinangol nyelvhétfő 4.óra
Bálint Nagy Borbálaolasz nyelvcsütörtök 4.óra
Baloghné Adamik Gabriellaangol, francia, orosz nyelv9.bpéntek 3.óra
Bozsik Tünde Ágnesangol nyelvangol nyelvi munkaközösség vezetőszerda 5.óra
Buzek Szilviaangol nyelv, testneveléshétfő 2.óra
Csengődi Erikamagyar nyelv és irodalomhumán munkaközösség vezetőkedd 6.óra
Csizmazia Lucatörténelem, latin nyelvcsütörtök 5.óra
Csóli Ritaangol nyelv7.bcsütörtök 5.óra
Dr. Szerediné Botos Gabriellanémet nyelvmásodnyelvi munkaközösség vezetőszerda 3.óra
Éger Gyöngyietika, emberismeret, gazdasági ismeretek12.akedd 4.óra
Endrédiné Márkus Erikainformatika10.bcsütörtök 4.óra
Faludy Zsanettmatematika11.aszerda 3.óra
Farkas Zoltán Zsoltnémagyarhétfő 3.óra
Gelle Csabamatematikacsütörtök 5.óra
Grószné Kis Annamáriabiológia, kémia10.aszerda 3.óra
Gyurászikné Auer Noémimatematika, földrajzszerda 1.óra
Horváth Tamásföldrajz, rajz, művészetekhétfő 3.óra
Horváthné Gyovai Melinda Kingamagyar nyelv és irodalomszerda 3.óra
Inczeffy Szabolcs Zsombormatematika, fizikahétfő 3.óra
Inczeffyné Vígh Gyöngyi Noémimatematika, fizikareál munkaközösség vezetőszerda 5.óra
Kiss Andrea Tímeaoroszcsütörtök 4.óra
Kozma Richardtestneveléshétfő 9.óra
Körmendy ZsuzsanémetDÖK patronáló tanár12.dpéntek 2.óra
Mádi Károlytestneveléstestnevelés munkaközösség vezetőszerda 5.óra
Mádiné Homoki Évatestneveléskedd 3.óra
Marina Mónikatestnevelésszerda 5.óra
Nagyné Dorogi Csillanémet nyelv11.dhétfő 6.óra
Pelikánné Tóth Nóraangol, olasz nyelv12.cpéntek 3.óra
Presenszki-Gál Zsófiamagyar nyelv és irodalom-
Rózsáné Motkó Editmatematika8.bszerda 3.óra
Szász Attila Dánielnémagyar nyelv és irodalom, történelemszerda 5.óra
Szigeti Mártarajz és vizuális kultúra9.akedd 2.óra
Szudorné Pribék Ilonakémiapályaorientáció felelős tanár; osztályfőnöki munkaközösség-vezető12.bkedd 2.óra
Tasnádi Anitatörténelem11.bszerda 4.óra
Ujvári Antóniaangol, olasz nyelv10.dhétfő 1.óra
Váczy Zsuzsannaangol nyelvkedd 3.óra
Vida Péterbiológiapéntek 8.óra
Vinkovics Farkas Kingamatematika, informatika, fizika9.dpéntek 2.óra
Zsótér Gabriellaénekpéntek 4.óra
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial