Februári sikereink

A Jane Goodall Intézet által kiírt környezetvédelmi alkotói pályázaton a 12-18 éves korosztályosok között iskolánk 9.b osztályos tanulója Tóth Balázs elbeszélés kategóriában I., vers kategóriában pedig II. helyezést ért el. Felkészítő tanára Csengődi Erika.

2020. február 7-én rendezték meg a “Szép Magyar Beszéd” verseny területi fordulóját Gyálon, a Bartók Béla Általános Iskolában. Gimnáziumunkat két tanuló képviselte a versenyen. Csóka Petra (8.b) III., míg Koren Vivien (8.b) I. helyezést ért el. Felkészítő tanáruk Csengődi Erika. Gratulálunk a szép eredményhez és sok sikert kívánunk a következő, regionális fordulóhoz. 

Törökbálinton, 2020. február 9-én rendezték meg a 3. Pest Megyei Leány (U17-es) Futsal7vége elnevezésű futballtornát. Iskolánk diákját, Skultéty Tamara Dórát a torna legjobb mezőnyjátékosának választották meg. Gratulálunk!

Varga Ágnes (10.b) Az Országos Twirling bajnokság I. fordulóján a Bszint, serdülő korcsoportban II. helyezést ért el a 2020. február 9én, Madocsán megrendezett eseményen.

A Nemes Tihamér Nemzetközi Informatikai Tanulmányi Verseny regionális fordulójába jutottak a következő tanulóink:
Csóka Petra 8.b, Barabás Máté 8.b, Tóth Balázs 9.b, Duka András 10.d.
Felkészítő tanáraik Vinkovics–Farka Kinga és Endrédiné Márkus Erika.
A versenyt február 1-én rendezték Vácott, a Boronkay György Műszaki Szakgimnáziumban. A diákok szövegszerkesztésből, prezentációkészítésből és táblázatkezelésből adtak számot tudásukról.
Izgatottan várjuk az eredményeket!