Újra digitális oktatás

Tisztelt Szülők! Kedves Bolyais Diákok!

Szeptember óta ismét örülhettünk a személyes találkozásnak. Bár maszkot viselve és távolságot tartva beszélgettünk egymással, mégis tanárok és diákok egyaránt újra azt éreztük: visszazökkentünk a régi kerékvágásba.
Sajnos a járványhelyzet romlása miatt szerda 0:00 órától a 9-12. évfolyam számára ismét a digitális oktatás lép életbe. A 7. és 8. osztályos diákokat az órarendnek megfelelően fogadjuk iskolánkban.

Az átállás valószínűleg néhány napot (e hét) igényel. Minden fontos információt, a tananyagot, a feladatokat megtalálhatják/megtalálhatjátok a NeoLMS-rendszerben és a Kréta/Házi feladat fülben. Arra kérek minden bolyaist, minél hamarabb kapcsolódjon be a digitális oktatásba. Mindannyiunk közös érdeke, hogy a félévet megnyugtatóan lezárhassuk.

Továbbá azt is kérem diákjainktól, hogy a helyzet komolyságához méltóan alkalmazkodjanak az új szituációhoz:

  • kerüljétek a csoportos találkozásokat;
  • ne vegyetek részt tömegsport-rendezvényen;
  • tartsátok be a járványügyi előírásokat, hogy így is vigyázzatok szüleitekre, nagyszüleitekre, minden barátra, ismerősre!

A szülőket arra kérem, amennyire idejük engedi, kövessék nyomon gyermekük digitális tanulmányait.

Mindenkinek jó egészséget kívánunk!
Reméljük, hamarosan újra találkozunk!

Talapka Józsefné
intézményvezető