Pályaválasztási nap 2018

Kedves Diákok!

2018. december 15-én (szombaton) a pályaválasztási nap keretében a következő előadásokra lehet regisztrálni a 9-12. évfolyamos tanulóknak.

Órarendek:

Időpont
/Tanterem-
1. óra
8:10-8:55
2. óra
9:10-9:55
3. óra
10:10-10:55
4. óra
11:10-11:55
Magyar 1Horváth Petra
Hospitality and Tourism Management
(Dania Academy Denmark
Neumann János Egyetem
GAMF Műszaki és Informatikai Kar
Bálint Bence
GÉPÉSZMÉRNÖK,
Papp Klaudia
JÁRMŰMÉRNÖK
Neumann János Egyetem
Pedagógusképző Kar
GAMF Műszaki és Informatikai Kar
Gazdasági Kar
Az egyetem oktatói, munkatársai mutatják be a képzést
Borbély Imre
A szolgáltató szektor keresett állásai/
Elvárások a munkavállalókkal szemben
Magyar 2Török István
Nemzetbiztonsági Szakszolgálat
A szolgálat tevékenységének és felvételi eljárásrendjének bemutatása
LUFTHANSA TECHNIK
Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér technikai kiszolgálása, repülőgépek üzemeltetése
LUFTHANSA TECHNIK
Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér technikai kiszolgálása, repülőgépek üzemeltetése.

Bálint Bence, GÉPÉSZMÉRNÖK
Papp Klaudia
JÁRMŰMÉRNÖK
FöldrajzLőrincz Attila, Szabó Réka
KRE-Állam- és Jogtudományi Kar
Jogtudomány
Lőrincz Attila, Szabó Réka
KRE-Állam- és Jogtudományi Kar
Jogtudomány
Kerek István
Vállalkozó
High Life alapító
Jogász PPKE-JÁK
Kerek István
NEM VÁLASZTHATÓ
(9.a osztály lesz itt)
TörténelemPályaválasztási tanácsadás és felsőoktatási finanszírozás
Hogyan tanulhatsz tovább a családod anyagi leterhelése nélkül
Bukodi Károly
Polgármester
Az Önkormányzat felépítése, működése, karrierlehetőségek.
A helyi-, országos- nemzetközi politika.
Svébis Tamás
ELTE Informatika Kar
programozó matematikus
szoftverfejlesztő,
fejlesztő mérnök
vállalkozó
Horváth Petra
Hospitality and Tourism Management
(Dania Academy Denmark
MatematikaFürst Luca
EKE
Mozgóképkultúra és Média szak

Deák-Sala Flóra
A38 Akadémia
Mozgóképgyártás
Fürst Luca
EKE
Mozgóképkultúra és Média szak

Deák-Sala Flóra
A38 Akadémia
Mozgóképgyártás
Prohászka Petra főhadnagy
Büntetésvégrehajtási főelőadó
ZMNE (mai nevén NKE)
NKE Hadtudományi Doktori Iskola
Rádiós hírszerkesztő is volt.
Prohászka Petra főhadnagy
Büntetésvégrehajtási főelőadó
ZMNE (mai nevén NKE)
NKE Hadtudományi Doktori Iskola
Rádiós hírszerkesztő is volt.
FizikaHerczeg Annamária
ELTE Magyar-történelem tanár szak

Riegel Ádám MA
ELTE
Történelem szak
Herczeg Annamária
ELTE Magyar-történelem tanár szak

Riegel Ádám MA
ELTE
Történelem szak
Barta Zoltán
Tudatos befektetés
A tőzsde működése
Barta Zoltán
Tudatos befektetés
A tőzsde működése
BiológiaTarr Tamara
Bp. Metropolitan Egyetem
TURIZMUS, VENDÉGLÁTÁS

Vass Timi
Budapesti Metropolitan Egyetem, KOMMUNIKÁCIÓS KAR
Tarr Tamara
Bp. Metropolitan Egyetem
TURIZMUS, VENDÉGLÁTÁS

Vass Timi
Budapesti Metropolitan Egyetem, KOMMUNIKÁCIÓS KAR
Buzás Zsolt
NETMARKETING
Saját vállalkozás ügyvezető igazgatója
Neumann János Egyetem Gazdálkodási Kar
Buzás Zsolt
NETMARKETING
Saját vállalkozás ügyvezető igazgatója
Neumann János Egyetem Gazdálkodási Kar
KémiaCzene Szabolcs
ELTE Vegyész MSc

Gavallér Zoltán
a Szent István Egyetem Gépészmérnöki Karának bemutatása
Marton Balázs
BGE-gazdasági informatikus
Kiss Renáta
Dance team International
Ékszerkészítés
Vállalkozás
Kiss Renáta
Dance team International
Ékszerkészítés
Vállalkozás
133Nyulas Tamás BSc
ELTE
Földrajz –történelem
A Természettudományi Kar életébe is betekintést nyerhetsz
Érdi Szakképzési Centrum
ÉRETTSÉGIHEZ KÖTÖTT SZAKMÁK TANULÁSA AZ ÉRETTSÉGI UTÁN
Érdi Szakképzési Centrum
ÉRETTSÉGIHEZ KÖTÖTT SZAKMÁK TANULÁSA AZ ÉRETTSÉGI UTÁN
Nyulas Tamás BSc
ELTE
Földrajz –történelem

Kármán Örs
Szegedi Tudományegyetem Jogi Kar Politikatudomány
132Kármán Örs
Szegedi Tudományegyetem Jogi Kar Politikatudomány
(A vidéki továbbtanulás lehetőségei)
Magyar Honvédség
Katonai hivatás - Miért választottam? Előadó: Bartos Nándor őrm
Magyar Honvédség
Hogyan lehetek katona?
Milyen iskolákat kell elvégezni, milyen fizikai és egyéb feltételeknek kell megfelelni?
Előadó: Csuha Ádám ftőrm.
Dormány Nikolett
Szépészeti OKJ-s képzések
KönyvtárSponga Soma, Lukács Sándor
SZTE, TTIK,
Programtervező Informatika
Szoftverfejlesztés szakirány

Balázs Bence
ELTE
programtervező informatikus
Sponga Soma, Lukács Sándor
SZTE, TTIK,
Programtervező Informatika
Szoftverfejlesztés szakirány

Balázs Bence
ELTE
programtervező informatikus
EDUTUS Egyetem

Aliné Dr. Peres Anna
Tanszékvezető
Minden, amit a felvételi eljárásrendről tudni kell.
előadó: Kiss Judit
AZ OKTATÁSI HIVATAL MUNKATÁRSA

A VÉGZŐS ÉVFOLYAMNAK KÖTELEZŐ!

Az előadók rövid bemutatkozását itt olvashatjátok.

Mindezek mellett a tornateremben a második és harmadik óra keretében akadálypálya lesz airsoft lövészettel a Magyar Honvédség szervezésében. Ide is lehet limitált számban (15) regisztrálni.
Az edzőteremben a szünetekben pedig a diákok egy fegyverzettechnikai bemutató keretében különböző – nem éles – fegyverekkel ismerkedhetnek.

Előadásokra való regisztráció. A regisztrációs felület 2018.12.11. 12:00-tól lesz elérhető 2018.12.12. 23:59-ig!

A nem regisztráló diákokat a szervezők osztják be az egyes előadásokra!

A hetedik és nyolcadik évfolyamos diákok a Művelődési házba mennek, ahol külön nekik szervezett előadásokon vesznek részt!