Pedagógusaink

NévTanított tárgyakPozícióOsztályfőnökFogadóóra
Balázsné Kozma Katalinangol nyelv12.ckedd 4.óra
Bálint Nagy Borbálaolasz nyelv
Baloghné Adamik Gabriellaangol, francia, orosz nyelvkedd 2. óra
Bozsik Tünde Ágnesangol nyelvangol nyelvi munkaközösség vezető12.aszerda 3. óra
Buzek Szilviaangol nyelv, testnevelés9.ckedd 3. óra
Csengődi Erikamagyar nyelv és irodalomhumán munkaközösség vezetőhétfő 3. óra
Csóli Ritaangol nyelv9.bpéntek 4. óra
Dr. Szerediné Botos Gabriellanémet nyelvkedd 2. óra
Éger Gyöngyietika, emberismeret, gazdasági ismeretekDÖK patronáló tanárszerda 4. óra
Endrédiné Márkus Erikainformatikahétfő 2. óra
Gál Zsófiamagyar nyelv és irodalom10.bkedd 1. óra
Grószné Kis Annamáriabiológia, kémia10.ahétfő 3. óra
Gyurászikné Auer Noémimatematika, földrajz11.cszerda 1. óra
Horváth Tamásföldrajz, rajz, művészetekcsütörtök 3. óra
Horváthné Gyovai Melinda Kingamagyar nyelv és irodalom12.bszerda 2. óra
Inczeffy Szabolcs Zsombormatematika, fizikaközalkalmazotti tanács elnökszerda 5. óra
Inczeffyné Vígh Gyöngyi Noémimatematika, fizikareál munkaközösség vezetőszerda 5. óra
Jarábik Bélamatematika, fizikaszerda 5. óra
Kiss Andrea Tímeaoroszcsütörtök 5. óra
Körmendy Zsuzsanémet nyelvmásodnyelvi munkaközösség vezetőkedd 5. óra
Lehoczki Anikóangol nyelv9/NYszerda 3. óra
Mádi Károlytestneveléstestnevelés munkaközösség vezetőkedd 2. óra
Mádiné Homoki Évatestneveléshétfő 6. óra
Marina Mónikatestneveléscsütörtök 2. óra
Nagyné Dorogi Csillanémet nyelvhétfő 2. óra
Pelikánné Tóth Nóraangol, olasz nyelvszerda 5. óra
Rózsáné Motkó Editmatematika10.bcsütörtök 2. óra
Simon Tímea Klárarajz, művészetek, vizuális kultúrahétfő 5. óra
Szudorné Pribék Ilonakémiapályaorientáció felelős tanár8.bkedd 3. óra
Tasnádi Anitatörténelem7.bhétfő 5. óra
Törő Károlynéének-zenekedd 7. óra
Vinkovics Farkas Kingamatematika, informatika, fizika9.apéntek 3. óra
Ujvári Antóniaangol, olasz nyelvközalkalmazotti tanács tag10.ccsütörtök 2. óra
Zsákai Dávidtörténelemközalkalmazotti tanács tag11.aszerda 4. óra