Fogadóóra

Tisztelt Szülők!

Iskolánkban az idei tanév első fogadóórájára 2018. november 6-án (kedden) kerül sor 16:00 és 18:00 között. 
Mivel a régi, kisgimnázium helyén a parkolót már nem tudják igénybe venni a kültéri edzőkomplexum építése miatt, így azt javasoljuk az autóval érkezőknek, hogy az iskola sportudvarát, illetve a környező utcákat vegyék igénybe parkolásra. 
Felhívjuk a figyelmet, hogy sportudvar kapacitása korlátozott, így érdemes korábban jönni, hogy biztosan legyen hely. Kérjük arra is figyeljenek, hogy a Színes étteremmel szemközt, a gimnázium kerítésénél nem lehet megállni! Ha valaki mégis ott parkol, annak büntetés lehet a következménye.

Szeretnénk arról is tájékoztatni Önöket, hogy 2018. november 10-én iskolánkban nem lesz tanítás, a diákoknak nem kell iskolába jönniük.

Iskolavezetés