Bolyai Bál 2024-ben is
Tisztelt Szülők! Kedves Öregdiákok! Tisztelt Érdeklődők!
Ismét nekifutunk! Az idei évben a gimnázium alapítványa újra megszervezi a Bolyai Bált. Várunk mindenkit (szülőket, öregdiákokat, ócsaiakat, „vidékieket”, ismerősöket, barátokat, …), akik szeretnének a bálunkon egy jót szórakozni, mulatni. Bálunk tökéletes lehetőséget ad például baráti társaságok, osztályok találkozására, egy jó beszélgetésre, mulatásra. A jó hangulat garantált, hisz évek óta ugyanaz a zenekar, a Silver Band szolgáltatja a talpalávalót. Read More
