• márc, hét, 2022

Sportsiker triatlonban

A Magyar Triatlon Szövetség 2022. március 19-én tartotta Díjátadó Gála rendezvényét, ahol Bánvölgyi Barnabás, iskolánk 7.b osztályos tanulója Aranyjelvényes sportoló elismerést kapott a 2021. évi ranglistán elért 7. helyezéséért. 
Gratulálunk és további sikereket kívánunk!

  • márc, hét, 2022

Ismét siker az „élő klasszikusok” orosz nyelvi prózamondó versenyen

Két év kihagyás után 2022-ben Magyarországon ismét megrendezésre került az „Élő klasszikusok” Orosz nyelvi prózamondó verseny.
Az országos döntőben „Orosz, mint idegen nyelv” kategóriában ebben az évben is gimnáziumunk tanulója hozta el az első helyet.
Varga Viktor 10.b osztályos tanuló (a képen balra) ezzel a teljesítménnyel kivívta a jogot, hogy a másik két kategória nyerteseivel együtt képviselje hazánkat a nemzetközi mezőnyben.

Szeretettel gratulálunk az eredményhez és további sikereket kívánunk!

Kiss Andrea Tímea
felkészítő szakanár

  • márc, csü, 2022

Az utóbbi időszak versenyeredményei

Antóci Tamara és Papp Márton 7.b osztályos tanulóink először vettek részt német nyelvi megmérettetésen, és a Hallo Deutschland! Országos német nyelvi projektversenyen máris a 2. helyet szerezték meg.
Szeretettel gratulálunk az elért eredményhez, további sikereket kívánunk nekik és felkészítő tanáruknak, Kiss Andrea Tímeának!

 

 

 

Kovács Barnabás 9.b osztályos diákunk a Kyokushin Karate Kumite diákolimpiai versenyen ifjúsági korcsoportban az országos elődöntőben I. helyezést ért el. Gratulálunk az elért eredményhez!

A Diákolimpia fiú röplabda V-VI. korcsoportjában iskolánk csapata a III. helyezést érte el. 
Csapattagok: Dániel Tibor, Nagy Balázs Dániel, Kozma Illés, Szabó Máté, Keserű Máté, Vincze Bálint, Tóth Vince, Miklósváry Áron. Felkészítő tanáruk Buzek Szilvia.
További sok sikert fiúk!

Zrínyi verseny eredményei

Gimnáziumunk az idén is részt vett a MATEGYE által hirdetett Zrínyi Ilona Matematika Versenyen.

A Dél-Pest megyei fordulóban Csóka Ármin (8.b) a 8. osztályosok között első helyet, Antal Simon (10.b) pedig a 10. osztályosok között a hatodik helyet érte el. 
Ármin ezzel a teljesítményével bejutott az országos döntőbe is.

Gratulálunk a diákoknak!

Elsőség a Megyei Matekversenyen

Iskolánk az idei évben is részt vett a MATEGYE által szervezett Megyei Matematikaversenyen, melyen két diákunk is első helyezést ért el.

Kulcsár-Tasi Milán (9.b) a 9. évfolyamos gimnazisták, míg Tóth Balázs (11.b) a 11. évfolyamos gimnazisták kategóriájában ért el első helyezést.

Gratulálunk a diákoknak és felkészítő tanáruknak, Rózsáné Motkó Editnek a szép eredményhez!

Fiú röpiseink sikere

Iskolánk fiú röpicsapata a 2021. november 3-án megrendezett V-VI. korcsoportos diákolimpia megyei döntőjében 3. helyezést ért el.
A csapat tagjai: Barta Zsolt Attila, Dániel Tibor, Keserű Máté, Kozma Illés, Nagy Balázs Dániel, Szabó Máté, Vincze Bálint
Felkészítő tanár: Buzek Szilvia

Gratulálunk a szép eredményhez! Csak így tovább fiúk!

  • szept, csü, 2021

Balázs Gábor újabb sikere

A 2021. évi 32. EU Fiatal Tudósok Versenyén öt magyar fiatal vett részt, akik a 2020-2021. évi magyar Ifjúsági Tudományos és Innovációs Tehetségkutató Versenyen I. helyezettek voltak és a Magyar Innovációs Szövetség delegálta őket az EU versenyre. Az EU megbízásából a spanyol SALAMANKAI EGYETEM szervezte meg virtuális formában a versenyt 2021. szeptember 17-19. közötti időszakban.
A EU Fiatal Tudósok Versenyének zsűrije három magyar fiatalt különdíjban részesített az eredményeik alapján. Köztük volt iskolánk diákja Balázs Gábor (12.d) is, aki a verseny különdíjasa lett.
Az alábbiakban a Magyar Innováció Szövetség sajtóközleményét olvashatják el az érdeklődők, mely részletezi a versenyt és a fiatalok teljesítményét. Read More

Curie versenyen voltunk

Iskolánk három diákja – Beke Boróka, Tóth Vince és Tóth Balázs – a Curie Alapítvány által kiírt Kémia Emlékverseny Területi Döntőjén való eredményes munkájáért oklevélben részesült.
Gratulálunk a tanulóknak és felkészítő tanáruknak, Szudorné Pribék Ilona tanárnőnek.