Májusi eredményeső

Májusi eredményeső

Diákjaink májusban is sok szép eredményt értek el. A következőkben ezeket szeretnénk bemutatni.

2024. május 25-én rendezték meg a XXVI. Dél-Pest vármegyei Regionális Karéj Fesztivált, melyen két tanulónk is elindult “vers tini” kategóriában. Veres Eszter 8.b osztályos tanuló különdíjban, Gimpll Alex szintén 8.b osztályos tanuló pedig arany minősítésben részesült. Gratulálunk a kis versmondóinknak és felkészítő tanáruknak, Csengődi Erikának.

 

Az angol nyelvi OATV verseny országos döntőjében Nagyiványi Levente 8.b osztályos tanuló az 5. helyen végzett, melyhez ezúton is gratulálunk. Felkészítő tanára Bozsik Tünde Ágnes

Kovács Kornél 9.b osztályos tanuló, az Ócsa SE utánpótlás focistája az előző szezon gólkirálya lett. Gratulálunk Kornélnak és további sok szép sikert kívánunk Neki!

A HEBE Kft. által szervezett Spiel und Gewinn 4 fordulós online versenyen iskolánk három 9.c osztályos csapata is szépen szerepelt. A Balázs Emese, Rimajer Nóra, Csesznek Bianka tanulókból álló csapat a 4., a Lajti Bíbor Kata, Benei Zoé, Frindt Máté Levente alkotta csapat a 8. helyet szerezte meg. Gratulálunk a diákoknak és felkészítő tanáruknak, Nagyné Dorogi Csilla tanárnőnek.

 

Ha tetszett, küldd tovább:
fb-share-icon
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial