Bolyais fiúk a vízben
A hétvégi (2024. január 27. szombat) úszó diákolimián, Százhalombattán, a Bolyais váltó a 3. helyen végzett a Bánvölgyi Bence, Virág Zalán, Burján Balázs és Bánvölgyi Barnabás összeállításban.
Ugyan az országos döntőbe most nem sikerült bejutni, mi mégis büszkék vagyunk rájuk!
Gratulálunk fiúk, szép volt! Csak így tovább!
