Kitüntették iskolánk tanárát

Kitüntették iskolánk tanárát

Jarábik Béla nyugdíjas kollégánk az idei évi pedagógus nap alkalmából megkapta a Belügyminisztérium Pedagógus Szolgálati Emlékérmét

Mindenki Béla bácsija 1974-ben kezdett el a Bolyaiban tanítani matematikát és fizikát. Évtizedeken keresztük sok diákot tanított e két tárgy rejtelmeire. Keze alól nagyon sokan jutottak be főiskolákra, egyetemekre. 
2021-ben vonult nyugdíjba. Az eltelt 47 év elismeréseképpen kaphatta meg az emlékérmet, amit ünnepélyes keretek között a diákság előtt adtunk át a mai napon.

Gratulálunk és nagyon sok boldog, egészségben eltöltött nyugdíjas évet kívánunk Neki!

A Bolyaisok közössége