Siker a teremíjászati versenyen

  • márc, hét, 2026

Siker a teremíjászati versenyen

2026. 03.14-15-én rendezték meg a Teremíjász Országos Bajnokságot Budapesten, a Pestszentimrei Sportkastélyban.
Iskolánk tanulója, Nagy János Gergely az Ócsa SE színeiben Barebow kategóriában bronzérmet nyert!

Gratulálunk és további sok sikert kívánunk Janónak!