Két bronzérem a Diákolimpia Sífutás országos döntőjében

Két bronzérem a Diákolimpia Sífutás országos döntőjében

Idén január 28-29-én rendezték a Normafánál a Diákolimpia Sífutás Országos Döntőjét. Az Ócsai Bolyai János Gimnáziumot Mészáros Csaba 11/A osztályos tanuló képviselte, aki két számban is rajthoz állt.
Mivel Csaba evezésben igazolt versenyző így a sífutásban, mint „amatőr versenyző” állt rajthoz.
2026.01.28-án rendezett Diákolimpia Sífutás Országos Döntőjében, B kategóriában, sprint versenyszámban (1000m, szabad stílus) 3. helyezést ért el. 
2026.01.29-án rendezett Diákolimpia Sífutás Országos Döntőjében, B kategóriában, távolsági versenyszámban (4000m, klasszikus stílus) szintén 3. helyezést ért el.
Jutalma az érmeken, okleveleken és dicsőségen túl intézményi felvételi plusz pontok.

Gratulálunk az eredményekhez!