Átadtuk a Bolyai adományát

Átadtuk a Bolyai adományát

Mint minden évben,  az idén is jótékonysági csokigyűjtést szerveztünk a bolyais diákok körében. Büszke vagyok diákjainkra, hogy két nagy doboznyi csoki gyűlt össze egy hét alatt, melyet a mai napon át is adtunk a Heim Pál Gyermekkórház kis betegei számára. Az adományt Dr. Fekete Ferenc PhD orvosigazgató úr vette át.

Rózsa László
igazgató